KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815475
nr 1281 5475
Oidentifierad konstnär. Kust, Signerad. Olja på duk, 23x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:49:10
300 kr
400 kr
500 kr